KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667095
nr 1266 7095
Kalle Hedberg
(1894-1959), Sverige
Oljemålning, Oväder, ej signerad, kvarlåtenskapsstämpel a tergo 1963. Olja på pannå, 39x45 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:54:22
300 kr
400 kr
Kalle Hedberg
Läs mer om Kalle Hedberg